Wyniki (odnośnie wpisu poprzedniego)

Jak w tytule, chodzi o ten wpis. Oto i one:

14   994   18.42%     139   14.77%

W pierwszej kolumnie: data (nr dnia miesiąca), wywołania, procent wywołań na miesiąc, wizyty, procent wizyt na miesiąc.

I proszę, dnia 14stego lipca miałem największą ilość wejść w tym miesiącu (jak dotąd). Statystyki z dat innych wpisów w lipcu:

9    671   12.43%     105   11.16%
10   778   14.42%     96   10.20%

Nie jest to najlepszy wynik jaki osiągnąłem na jogerze, większą popularnością cieszył się choćby wpis o konfiguracji MySQLa – no ale tam był jakiś odzew czytelników.

Wnioski: osoby czytające joggera, to ludzie ciekawi, ale jednocześnie rozsądni (o czym dobitnie świadczy brak komentarzy pod wpisem z Bolkiem. I dobrze, mi to przywraca wiarę w jakaś społeczność, gdzie nie liczy się kto pierwszy postawi komentarz i obwieści to światu.

Sorry, że bez zdjęć, ale jeszcze nie wybrałem sobie hostingu na nie, nie chciałem też zaśmiecać sobie miejsca na serwerze.

4 thoughts on “Wyniki (odnośnie wpisu poprzedniego)

 1. "Wnioski: osoby czytające joggera, to ludzie ciekawi, ale jednocześnie rozsądni"

  Jeśli mówisz o czytelnikach Twojego joggera, to możliwe, że masz rację. Patrząc na komentarze pod "o emo" (http://panienkae.jogger.pl/2008/07/19/o-emo/) dochodzę raczej do wniosku, że są to przynajmniej dwie grupy: ludzie rozsądni oraz ludzie ograniczeni, nietolerancyjni i zarozumiali.

  Like

 2. Za malo to wylansowales. trzeba bylo jeszcze nabic sobei komentarzy, wtedy by trafilo do najczesciej komentowanych, a stamtad szybko idzie do najpopularniejszych. Ewentualnie mogles na wykop wrzucic albo techbloga (wtedy komentarze same by sie nabily) 😛

  Like

Comments are closed.