Kac Vegas (2009)

Trójka znajomych Pana Młodego postawia zabrać go na wieczór kawalerski do Las Vegas, aby tam w świątyniach rozpusty i hazardu (co i na jedno wychodzi) wyszaleć się za wszystkie przyszłe lata, jakie ten spędzi w swoim małżeństwie.

Zameldowali się w apartamencie, ładnie ubrali i wyszli imprezować. Sporo pili etc… i obudzili się rano. Pokój wygląda jak przejściu tornada, nikt nic nie pamięta, ale to dopiero początek problemów. I jeszcze małe pytanie: gdzie jest Pan Młody?

Kac Vegas (ang. Hangover) to oczywiście komedia, może nie jakaś wyjątkowo dobra, ale całkiem przyzwoita, tak więc nie będzie to zupełną stratą czasu. A, że to komedia, tak więc wszystko kończy się dobrze – nawet jeszcze lepiej, bo np. przyjaciele się zżywają ze sobą – tak więc wartości edukacyjnych dla młodego pokolenia zero. Ale kogo to obchodzi?

4 thoughts on “Kac Vegas (2009)

  1. Kac to najmniejszy problem bohaterów, próbują odtworzyć ciąg wydarzeń, znaleźć kumpla i zdążyć na jego wesele. A dodatkowo, niektóre z problemów ścigają ich.

    Like

  2. Również i mnie tytuł odstraszał. Zupełnie niesłusznie, jak się okazało, bo komedia naprawdę nieźle zrobiona i śmieszna. Polecam 🙂

    Like

Comments are closed.