Czytelnicy pytają

Coś mnie podkusiło, by sprawdzić czego szukając, ludzie trafiają na mój skromny blogasek. Od czasu do czasu chyba każdemu to się zdarza. Mi jednak dodatkowo zechciało się odpowiedzieć na niektóre zapytania. A co do tytułu, to oczywiście wiem, że jest nie adekwatny, ale brzmi ładnie i dumnie w dodatku.

recenzja filmu avatar
Proszę bardzo: Jeszcze jedna recenzja filmu Avatar (2009). W skrócie: avatar to ładna, kolorowa i klasyczna bajeczka w klimacie SF.
1994 koniec świata
Chodzi tu pewnie o publikację Harolda Campinga, który przewidział apokalipsę w tymże roku – szczegóły w notce: Koniec Świata już nawet nie za dwa lata. Tak czy siak, świat dalej jest, co nie?
bash otwieranie przeglądarki
Przecież wystarczy wywołać jej nazwę. Np. firefox, opera itd… Zwykle też wystarczy bez niczego podać adres, żeby przeglądarka go otworzyła. Jeśli chcesz dodatkowych opcji dopisz --help do nazwy.
bitwa o ziemie film
Proszę bardzo: Bitwa o Ziemię (2000). Ciężko jednym zdaniem ją ująć, więc musisz przeczytać sam. No, można by tak: są gorsze filmy.
czytanie slowa bozego na kazdy dzien
Tyle lat żyjemy na Ziemi i jeszcze jakoś nic nam nie napisał. No chyba, że chodzi tutaj o znane substytuty, w tym przypadku jest to przereklamowane.
grafomana
Chyba ktoś chciał wpisać: grafomania – czyli patologiczny przymus pisania utworów literackich. Takie rzeczy lepiej od razu wpisywać do Wiki. Ciekawe czemu tutaj trafił…
krótka recenzja gry l2
Nie znam.
książkawindows nie dla idiotów
Lubię fantasy, ale bez przesady.
można zostać wampirem w fallout 3
Nie można, ale możesz nauczyć się od pewnych ludzi sztuki wyciągania z worków z krwią 20 HP, zamiast 1. A tak w ogóle to lepiej byś poszedł grać sobie w Oblivion! To przez takich jak ty nie mogę grać w godnego następce poprzednich odsłon.
lista imion .txt
Możesz sobie wygenerować, ale też możesz znaleźć linki do dwóch wygenerowanych spisów, a to wszystko w notce: Parsowanie spisu imienin #2.
lista imion infile:.txt
Ładniejsze zapytanie do Google, ale odpowiedź będzie i tak sama jak wyżej.
lenovo g550 20023 czy ma bluetooth
O ile pamiętam miało.
hovind
To kreacjonista, i jakby to ładnie ująć nieuk, oszust etc. Podaje się za doktora, znawcę rozlicznych dziedzin wiedzy, w rzeczywistości jego słuchacze to zbiór fanatyków religijnych na tyle zdesperowanych niemożnością potwierdzenia swoich mrzonek o stworzeniu, że nie poddają jego słów w żadną wątpliwość. Pisałem o nim w artykułach: Kent Hovind – krótko i zwięźle i Powody dla których ewolucja jest głupia.

Wygląda na to, że jeśli już kiedyś wezmę się za szablon tego bloga, to trzeba będzie dorobić jakaś ładny styl dla elementów dd i dt.