O “zwiastunie filmu Portal” i kimś kto nie lubi krytyki

Drogi użytkowniku X

Zamieściłeś notkę na głównej, a potem likwidujesz wszystkie krytyczne wobec tego komentarze. Bardzo mi przykro, że cię skrzywdziłem, ale widać mam rację, skoro nie pokwapiłeś się nawet o odpowiedź.

Powtórzę więc: zamieszczony przez ciebie filmik nie jest żadnym zwiastunem, jest filmem fanowskim i ma być taki krótki z założenia. Nosi on nazwę “Portal: No Escape” i można było znaleźć te dane w kilka minut po wpisywaniu w wyszukiwarkę fraz takich jak “portal”, “movie”, “trailer”. A… i jeszcze już ktoś go dużo wcześniej zmieścił na głównej, stąd go znam.

Rozumiem rozgoryczenie, ale żeby usuwać komentarze, bo ci się nie podoba ich wydźwięk? Bardzo nie ładnie. Bo się użytkownicy obrażą (ja już jestem na skraju) i kto będzie ci klikał w reklamę opon i ferii zimowych?

Z wyrazami politowania:
Sigvatr.

11 thoughts on “O “zwiastunie filmu Portal” i kimś kto nie lubi krytyki

 1. Popatrz, a sam blokujesz komentowanie dla nie zalogowanych, też ograniczasz wolność tych, którzy chcieli strolować wpis z innego nicka, nie ładnie.

  Like

 2. lRem – ale wtedy dojdziecie po urlu 😉
  BTW, pan od zepsutego samochodu też wyłączył komentarze, nic o nim nie piszesz.
  PS. Ostatnio mam wrażenie że z 10-15% wpisów na joggerze to meta-wpisy o joggerze narzekające o tym jaki jogger jest zły.

  Like

 3. Ostatnio mam wrażenie że z 10-15% wpisów na joggerze to meta-wpisy o joggerze narzekające o tym jaki jogger jest zły.

  Bo jakieś 75-80% to spam i precle.

  Like

 4. Popatrz, a sam blokujesz komentowanie dla nie zalogowanych, też ograniczasz wolność tych, którzy chcieli strolować wpis z innego nicka, nie ładnie.

  No to powiedź jeszcze, że blokuje wolność tych, którzy nie znają polskiego. Ograniczenia odnośnie komentarzy są efektem pewnego trola, jaki nadużywał wolności słowa. Przykro mi, że nie może mnie trollować anonimowo, ale widzisz, za swoje słowa trzeba brać odpowiedzialność.

  BTW, pan od zepsutego samochodu też wyłączył komentarze, nic o nim nie piszesz.

  Po pierwsze nie kojarzę, po drugiego chyba musisz przeczytać mój tekst. Nie piszę o blokowaniu komentarzy, tylko usuwaniu takich, które wytykają błędy rzeczowe autorowi.

  A mój komentarz został 🙂

  Jak tego dokonałeś?:)

  Bo jakieś 75-80% to spam i precle.

  Zajrzałem na twoją ostatnią notkę i teraz wiesz czemu odpiszę jedynie: bez komentarza.

  Like

 5. Miałem ci odpisać coś w stylu “no widzisz”, czy “dziękuję”, ale ty znowu nie zrozumiałeś. Albo to coś z moimi tekstami jest nie tak.

  Like

 6. Kurde a właśnie chciałem tamten wpis skomentować słowami “już o tym pisałem i to nie żaden zwiastun a fanowska wariacja na temat świata gry jest” ale widzę że i tak pewnie 99% z Was by nie zdążyło tego przeczytać skoro autor wpisu jest taki krytyczny 😉

  A co do cenzurowania komentarzy – ja usuwam tylko takie które po za słowami “ku…” itp nic nie wnoszą do rozmowy. Reszta mnie nie rusza – można mnie wyzywać od debili i innych ale trzeba to robić z klasą oczywiście 😉

  Like

Comments are closed.