@Pecet: dałeś się nabrać

Życzliwy zasugerował, aby zerknął na swój komentarz na blogu pewnego obrażalskiego. Jaki komentarz? A ten… Zajrzałem. Okazało się, że właściciel nie zdążył zareagować, bo pojawił się wspomniany w tytule Pecet. Ów pochwalił autora, właśnie za to, że nie usuwa on komentarzy, które godzą w jego poglądy. Dowcip polega na tym, że Torero dokładnie to, właśnie robi (odkąd zjechałem go, bodaj za obrony wiary w UFO). Tyle, że tym razem się spóźnił.

Gratulację Pecet, zostałeś włączony do prywatnego pocztu pożytecznych idiotów T. Sam Torero coś tam namiętnie pisał, ale jako, że posługiwał się swoją zwyczajową nowomową, to niewiele zrozumiałem. Zdaje się, próbował się bronić jakimiś słabym argumentem. Potem się obraził, również w sporym słowotoku. A z tego nauka: heh, nie ufaj trollom? Raczej: nie kram trolla (lekcja również dla mnie obawiam się:/)

10 thoughts on “@Pecet: dałeś się nabrać

  1. Wiem, czytałem, zabawne, prawda? I co ciekawe – ewidentnie typ uważa mój sposób postępowania w związku z nim za zły i niepoprawny. I co robi – idzie i robi dokładnie to samo… (Zresztą, jego praktyki opisałem w komentarzach do mojej notki o gejach). Torero to mentalny nastolatek, któremu nieszczęśliwi rodzice wbili pasem do dup^Wgłowy, że jak ktoś coś złego robi to TORERO TEŻ MOŻE, bo przecież ten pierwszy nie może nic powiedzieć (podręczny murzyn zawsze pod ręką!). Nawet trochę mu współczuję, smutny to musi być świat gdzie racjonalizujesz sobie własne braki i niedorozwój zachowniem innych. Smutne…a Pecet, jak pisałem w mojej notce – jak nie troluje jest normalnym zwykłym gościem. Czasem nawet coś zabawnego napisze (bo żarty trolera tak jakby słabe są), często palnie coś z dupy, ale potrafi rozumować logicznie. A – no i jeszcze nie napisał notki o n3m0 na głównej, to też mu musisz zaliczyć na plus. Inne dziewczęta z menopauzą nie miały tego szczęścia i nagłe uderzenie gorąca do głowy zaskutkowało kompromitacją w gronie troli na głównej…ich prawo, racja, ale niesmak i nieprzyjemny ‘zapach’ pozostaje…

    A teraz mój drogi przydupasie, TO THE BATMOBILE! DADADADDADDAADADADA!…. eh, a może n3m0bile ;]

    Like

  2. @Sigvatr: ja bym trolowi powiedział, żeby w takim razie nie chwalił się tylko zwołał kolegów i udowodnił, że gimnazjum potrafi. Ale to twoje podwórko, sam sprzątaj srakę po trolach.

    Like

Comments are closed.