Źródło homoseksualizmu

Poranna prasówka, czytam artykuł: Prawo do rodziny, do dzieci, dla tej brzydszej połowy płci pięknej.

I znalazłem tam takie oto kwiatki:

Dzisiaj właściwie dominacja kobiet to już fakt i dlatego mężczyźni uciekają w związki homoseksualne, a nawet na zachodzie Europy wychowują wspólnie dzieci.

I nie potrafię pojąć co stało się z umysłem autora, którego litościwie nazwiska nie przytoczę, aby zwieńczyć swój tekst taką idiotyczną konkluzją. Nie jestem pewien czy on w ogóle wie o czym pisze. Coś słabo z tym dziennikarstwem obywatelskim.

2 thoughts on “Źródło homoseksualizmu

  1. Trochę zejdę z tematu… “Coś słabo z tym dziennikarstwem obywatelskim”, ale jestem jak najbardziej za tym, żeby otworzyć tamy tej rzeki bullshitu. Być może ludzie, kiedy uświadomią sobie, że od “dziennikarza” można przeczytać wszystko i niekoniecznie musi to być prawda czy chociaż mieć sens, 1) zaczną zwracać uwagę na to, za co płacą kupując gazetę 2) docenią rzetelność pojedynczych wpisów i wymuszą podniesienie poziomu tego fachu. Co Ty na to?

    Like

  2. @d33tah: ja cię rozumiem, choć trochę boję się, że ludzie (w większości) nie będą zwracać uwagi na jakość tekstów – wszak obserwujemy to nie od dziś.

    A i choć uważam, że autor powinien przepraszać po kres swojego żywota (ma 67 lat, ale mimo wszystko) za ten przejaw głupoty, to i nie byłbym za tym, żeby mu zabraniać pisać i publikować.

    Like

Comments are closed.