Koniec świata #5

Proszę Państwa, to już pewne, przeżyliśmy kolejny koniec świata.

Rzeczony miał miejsce… o pardon… miał mieć miejsce 23 i 24 września tegoż roku. Miał spaść meteor, a wszyscy grzesznicy iść do Piekła. Znamy to. Nie wiem czemu w sumie kazałem sobie tę informację umieścić po wydarzeniu, nie przed. Chyba, żeby nie wzbudzać paniki, jak kiedyś to uczyniłem, przybliżając jedną z dat końca.

Teoretycznie z tego filmu, którego w ogóle nie chciało mi się oglądać i opisu pod nim, miało wynikać, że 23 września to tak naprawdę wstęp, ale machnę już na to ręką. Mały przedsmak tego, co mam nadzieję, nie będzie się chciało nikomu sprawdzać:

IT = Fallen Angel/Demonic Spirit = Satan – The Destroyer – The Great Millstone, is going to be kicked out of Heaven, by Yahusha/Jesus, and the Archangel Michael, and thrown down to Earth, together with his Fallen Angels heavenly host/army, his “stars”, hence the comet/asteroid FALLING down on September 23rd, 2015. Satan will be having great wrath because he knows he has a short time.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6C7AJA8rFO0

Podsumowując: kolejna przepowiednia końca świata, motywowana religijnie. Jak tak przeglądam ten film i opis pod filmem, mam wrażenie jakieś nieodparte wrażenie, że to jedna wielka ściema, parodia wszystkich tych przepowiadanek, ale obawiam się, że nie.

2 thoughts on “Koniec świata #5

  1. Ja słyszałem od strony new-age, że wraz zakończeniem szabasowego roku u żydów i nadejściem czerwonego księżyca, ma przyjść oświecenie. Wszyscy mają poznać “prawdę” o fizyce/wolnej energii i wymieniać się myślami.

    Like

  2. Moją pierwszą reakcją na to był śmiech. Potem pomyślałem sobie, że w gruncie rzeczy, czemu nie? Wolę takie przepowiednie niż jakieś “będzie koniec, nawróć się na moją religię aby uniknąć”.

    Czerwony księżyc, czyli Księżyc w czasie zaćmienia, no cóż, zdarza się dość często. Chyba, że chodziło o ten czerwony superksiężyc, ale nawet wtedy bywa mniej-więcej co 30 lat. Nie powinniśmy już mieć tego oświecenia? 🙂

    Like

Comments are closed.